top of page

דרום קוריאה

 נסיעת השתלמות

תערוכת הרכב BIMOS 2016 – 2.6-12.6  ביקור בתערוכת הרכב היוקרתית בעיר בוסאן

ביקור במפעל הרכב הגדול ביותר של יונדאי בדרום קוריאה

ביקור בג'נרל מוטורס או מפעל טרקטורים או אחר

ההשתלמות כוללת:

  • טיסות בינלאומיות

  • מלונות 4 כוכבים

  • על בסיס חצי פנסיון

  • מדריך ישראלי

  • אוטובוס צמוד לביצוע התכנית

  • ניתן לצרף בנות זוג

ההשתלמות אינה כוללת:

  • ביטוח רפואי וביטוח מטען

  • טיפ למדריך הישראלי

  • כל מה שלא מופיע תחת הכותרת התכנית כוללת

הערה:  יתכנו שינויים קלים בתוכנית ובסדר הביקורים בגין לוח טיסות וביקורים בתערוכות ובמפעלים.

תכנית ההשתלמות

יום מספר 1-2: תל אביב - סיאול

תל אביב ניפגש בנמל נטוס לסיאול בירת דרום קוריאה. סיאול היא עיר שיש בה הכול, עיר שבה קצב החיים פועם בלהט ללא הפסקה,  אוכלוסיית העיר מעורבת מהגירה פנימית מכל חלקי המדינה. 12 מיליון איש תושביה עסוקים  במרוץ להתקדמות בסולם החברתי והתעסוקתי. לאחר הנחיתה  נערוך סיור הכרות ראשוני עם הבירה היפה ונעלה לפסגת הר נאם-סאן ולראש מגדל N Seoul Tower להשקיף על הכרך ממרומי הפסגה בשעת דמדומים. לינה סיאול

יום מספר 3:  סיאול

לאחר ארוחת הבוקר נערוך הכרות עם הבירה הקוריאנית היפה: נבקר בארמון גיונגבוקונג Gyeongbokgung Palace שם נראה את השומרים הלבושים במדים קוריאנים מסורתיים. נמשיך לביקור בארמון צ'נגדקגונג המיוחד נסייר בין מבניו הרבים של הארמון ונגיע אל "הגן הסודי" של הארמון עם מגוון רב של פגודות ובריכות ומגוון רב

יום מספר 4: האזור המפורז DMZ – סיאול, מדרחוב ועתיקות

לאחר ארוחת הבוקר  ניסע לאזור המפורז ה-DMZ רצועה ברוחב 4 ק"מ לאורך הגבול בין

צפון קוריאה לדרום קוריאה, השריד האחרון של המלחמה הקרה. זהו קו הגבול השמור ביותר בעולם. בלי שהתכוונו לכך, הפך אזור החיץ לאחת משמורות הטבע המעניינות בעולם. נבקר בצד הדרומי של המנהרה שחפרו הצפון קוריאניים מתחת לגבול במטרה להעביר דרכה מרגלים ונשק, נשקיף על העיר הצפון קוריאנית גסונג, ונראה את תחנת הרכבת הנוצצת שהוקמה על הגבול מצדו הדרומי - בה הכול מוכן לרגע בו יוסר מחסום הגבול. הביקור ב - DMZ  מותנה באישור ממשלתי. נחזור לעבר סאול  להמשך טיול בעיר: נסייר במדרחוב רווי בחנויות עתיקות ושוקק פעילות אזור אינסה-דונג (Insadong), לפני כ-500 שנה בתקופת שושלת צ'וסון, התגוררו באזור זה פקידי ממשלה, האזור  הפך להיות נודע כיום כמתמחה באומנויות קוריאניות מסורתיות כמו פיסול, עבודה בחרס ועוד נחזור למלוננו.

יום מספר 5:כפר הפולקלור - רכבת מהירה – בוסאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בכפר הפולקלור  (Korean Folk Village)  המשחזר את אורחות החיים הקוריאניים לאורך 200 שנה. נחזה בבעלי המלאכה, בארכיטקטורה הקוריאנית המיוחדת ובאופן בניית הכפר בחברה מעמדית ושמרנית; במקום נערכים מידי פעם טקסים דתיים, שיחזור חתונות מסורתיות ,ריקודי עם ואקרובאטיקה. נעלה על רכבת מהירה ובנסיעה של כ 3 שעות נגיע אל העיר בוסן (Busan) העיר השנייה בגודלה בדרום קוריאה. העיר החדשה של בוסן היא "פלא הנדסי וטכנולוגי"; גורדי השחקים ורובעיה  נבנו תוך  שנים ספורות . עם ההגעה  נעלה לתצפית מרתקת ממרומי מגדל בוסן, לינה באזור.

יום מספר 6: ביקור בתערוכת הרכב - בוסאן

אחרי ארוחת הבוקר, ניסע למרכז התערוכות לביקור בתערוכת הרכב המרשימה בוסאן אינטרנשיונאל שואו 2016.  בסיום  נחזור לבוסאן להשלמת ביקורנו בעיר : נראה את בית הקברות המיוחד של חללי האו"ם ממלחמת קוריאה ניסע על אחד מהגשרים הארוכים בקוריאה, נבקר בשוק הדגים ופירות הים (Jagalchi) שהינו מהגדולים בעולם, בסיום נחזור למלוננו.  

יום מספר 7: אולסן – מפעל הרכב של יונדאי, גוואנגו – עיר הבירה העתיקה

לאחר ארוחת הבוקר  נצא לבקר במפעל הרכב הגדול ביותר בדרום קוריאה מפעל יונדאי  באולסן . נמשיך אל ג'ונגג'ו, Gyeongju עיר הבירה העתיקה של קוריאה והעיר השנייה בגדולה בפרובינציה אחרי אנדונג  בירת מלכות סילה . החל במאה השביעית אוחדו שלוש הממלכות הנפרדות לקוריאה מאוחדת, שבירתה ג'ונגג'ו, זהו אחד משיאי הטיול בדרום קוריאה. נבקר במצפה הכוכבים הראשון במזרח הרחוק, הבנוי גל סלעים המצביע באופן מתמטי על הימים והחודשים בשנה, בקברי מלכים שסגנונם שונה כל כך מהמוכר לנו - תלוליות עפר מכוסות דשא, עם כניסה תת-קרקעית נסתרת למקום הקבורה במידה ויוותר זמנן נבקר במקדש בולגוקסה - הבנוי על מדרגות אבן וגגותיו הם משיאי האומנות באסיה, בשעות הערב ביקור באגם אנאפג'י Anapji Pond. לינה באזור.

יום מספר 8: ג'ואנג'ו,  דייגו – מפעל קיוטי/אחר, סיאול

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה  בדרך נעצור באחד המפעלים לטרקטורים חקלאיים  או למפעל רכב /בין האפשרויות : מפעל  ליצור טרקטורים חקלאיים בשם kioti או מפעל הרכב או מפעל רכב בסביבות העיר בוסאן ביקור זה יקבע בהתאם לסקטורים של הנרשמים–בסיום נמשיך לסיאול , לבית המלון.

יום מספר 9: סיאול

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשכונת בוקצ'ון (Bukchon)  בשכונה זו, בתים קוריאנים רבים, טיול בסמטאות הקטנות  משכיח בין רגע את ההמולה שבמרכז סיאול, אופי השכונה הוא מסורתי, גם הבתים המודרניים, או המשופצים, הם בעלי עיצוב ושערים מסורתיים בסגנון הבנייה קוריאני  מסורתי. משם נמשיך  אל סיאול המודרנית והתוססת. נבקר במיונג-דונג (Myung-dong) מיונג-דונג הוא אחד מרובעי הקניות העמוסים, הממוקמים בליבה של סיאול. גם כאלו שאין להם עניין בקניות, יוכלו להתפעל מהמוני האנשים, החנויות, הצבעוניות והעומס של האזור .

 

יום מספר 10: סיאול – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר את מחצית היום נשלים בביקורים בעיר סיאול  אחר הצהריים נצא לנמל התעופה ונמריא בחזרה לארץ  נחיתה ב9.6 בשעות הלילה. 

bottom of page