top of page

מדריד והעיירות  הקסומות

Outdoor Seating

6 ימים

על בסיס ארוחת בוקר

יום מס' 1:  תל אביב, מדריד

ניפגש בשדה התעופה  נטוס למדריד, בירת ספרד, לאחר הנחיתה נעלה לאוטובוס וניסע לעבר העיר מדריד (הנמל מרוחק כ16 ק"מ מהעיר) נערוך סיור פנורמי באוטובוס תוך כדי כך שננסה לחשוף בפניכם את אופן התפתחותה של העיר מדריד על רובעיה השונים,  החל מן העיר המלכותית של בית האבסבורג, דרך מדריד של תקופת ההארה והמלכות הבורבונית, ועד ראשית המאה ה20 - בו החלה הצמיחה של אזורי היוקרה הידועים של העיר. התפתחות שמקבלת צמיחה חוזרת החל משנות החמישים של המאה ה20 ועד היום: נתרשם משדרותיה הרחבות ומכיכרותיה המפוארות והידועות של מדריד : שדרת הקסטליינה המסוגננות שלאורכן שוכנות רבות משגרירויות העולם, אצטדיון סנטייגו ברנבאו, (כולל ביקור באצטדיון הבית - של ריאל מדריד "הפנתיאון הקבוצתי"), פלאסה סיבלס ורחוב גראן ויה המפורסם, פוארטה דל סול, לב העיר, נראה את הארמון המלכותי של מלכי ספרד, שער טולדו, שער אלקלה, ועוד. בסיום ניסע למלוננו, צ'ק אין. לאחר מנוחה קלה נצא למופע פלמנקו (כולל כניסה למופע) לינה במדריד.

(אוטובוס 3/4 יום)

יום מס' 2:  טולדו , ארנחוס ארוחת בוקר, לאחריה ניסע לביקור בטולדו, בירת חבל קסטיליה, חוויה מעניינת המאגדת בתוכה מבנים רבים המעידים על עברה ההיסטורי העשיר של טולדו, בה פרחה פעם קהילה יהודית מפוארת. נבקר ברובע היהודי העתיק ובבית הכנסת "אל טרנזיטו"- שהקים רבי שמואל אבולעפייה (כולל כניסה), ובית הכנסת סנטה מריה לה בלנקה (כולל כניסה) בית כנסת שהפך לאחר גירוש ספרד לכנסיה ומשמש כיום כמוזיאון. נמשיך ונשוטט במרכז העיר להנאתנו. בתום הביקור ניסע לעיירת הקיט של המלכים הקאתולים ארנחוס- נעלה על רכבת צ'וצו (כלול במחיר) ונטייל לאורך גניה המרשימים בסיום, חזרה למדריד, לינה מדריד.  בערב נצא רגלית לבלות באזורי הברים הקטנים והיפים או מועדוני ריקודים קטנים שפזורים לרוב במרכז העתיק של מדריד.(אוטובוס הלוך חזור לטולדו וחזרה למדריד (בעיר טולדו מטיילים רגלית) 

יום מס' 3: מוזיאון הפראדו, פארק ריטארו, הגראן ויהארוחת בוקר, לאחריה נצא רגלית לסייר בעיר לאורך שדרות אלקאלה ופסאו דל פראדו היוקרתיים ,נשמע את סיפור התפתחותן של שדרות אל קאלה נמשיך לביקור במוזיאון הפראדו המפורסם ( כולל כניסה), דרך ה"מאסטרפיס" של אומנים גדולים ביניהם טיציאן, ורונזה, קארוואגו האיטלקיים, ריברה,  רובנס הפלמי וגדולי האמנים הספרדיים וולסקס צייר החצר אל גרקו, וגויה שאף הוא שימש צייר חצר בחצר המלכות הבורבונית הספרדית. עתירי חוויה אומנותית נמשך לחוויה בטבע בטיול רגלי בפארק בואן ריטירו היפה. הפארק משתרע על שטח של כ- 1.4 קילומטר רבוע. הפארק מכיל בין היתר את ביתן הזכוכית היפה, פסלים רבים, אנדרטות ואגם המשרה אווירה נעימה ונחשב לאחד המקומות הפופולריים בעיר. בסיום נחזור לעבר הגראן ויה - לזמן חופשי  לשוטט באזורי הקניות הרבים של מדריד לאורך הגראן ויה פווארטה דל סול. בערב המעוניינים יצאו איתנו לאזור הברים והמועדונים נוכל ליהנות מאוירת ריקודים כיפית של סלסה, או ממוזיקה של שנות ה80 או סתם לשוטט ברחובותיה העמוסים של העיר התוססת וליהנות מהאווירה הנהדרת השוררת בעיר. לינה במדריד.

מדריד 4.jpg
סגוביה- מדריד 5.jpg

יום מס' 4: סגוביה (אוטובוס נסיעה לסגוביה וחזרה)  

ארוחת בוקר לאחריה נצא לבקר בעיר היפה סגוביה הנמצאת כ-80 ק"מ ממדריד, העיר מוכרת בזכות האקוודוקט הע-נ-ק שלה, שריד מימי הרומאים (ואחד השרידים השמורים בעולם מהתקופה). אורכו כ-15 ק"מ והוא מגיע לגובה 28 מטר בנקודה הכי גבוה.  נטייל ברחוב ריאל - מדרחוב מלא בחנויות נחמדות ומסעדות. אל-קזר Alcazar Plaza de la Reina Victoria Eugenia הקתדרלה - הבניין הכי גבוה בסגוביה, שממוקם בכיכר פלזה מאיור. הקתדרלה הזו היא האחרונה שנבנתה בסגנון גותי בספרד. נעלה לחומות לתצפית שם נוכל לראות את הרובע היהודי ובית העלמין, בסיום יום נפלא נחזור למדריד.  

יום מס' 5:  פוארטו דל סול , פיאצה מאיור ,פיאצה וילה ,אלמו -דנה, ארמון המלך (בחוץ) גני אורינטה שוק סן מיגל, זמן חופשי להשלמת קניות טיסה מדריד תל אביב (נחיתה ב15.4)

ארוחת בוקר, לאחריה, נצא לסיור רגלי מהנה - לאורך רחוב מאיור דרך הכיכרות, פיאצה דל סול, פיאצה מאיור, פיאצה וילה ארמון המלך, קתדרלת אלמו-דנה, גני אוריינטה, בית האופרה נעצור ליהנות מהאווירה של שוק סן מיגל המעוניינים יוכלו לאכול טאפאס ומאכלים ספרדיים ולהתערבב בין המוני הספרדים הנוהרים מהעבודה כדי ליהנות מכוס יין לבן עם טאפאס - ים מקומיים מיוחדים באווירה כיפית בשוק המקורה והיפה אחר צהריים זמן חופשי לטייל בסמטאות הקטנות והרבות של העיר/ או להשלים קניות, על פי לוח טיסות נארוז חפצנו - נסיעה לנמל וחזרה בטיסה ארצה. נחיתה בארץ בשחר יום ג' (ביום זה אוטובוס העברה לשדה)  

פוארטו דל סול- מדריד 6.jpg
Madrid

יום מס' 6:   זמן חופשי להשלמת קניות טיסה מדריד תל אביב

ארוחת בוקר,  זמן חופשי לטייל בסמטאות הקטנות והרבות של העיר/ או להשלים קניות, על פי לוח טיסות נארוז חפצנו - נסיעה לנמל וחזרה בטיסה ארצה. נחיתה בארץ בשחר יום ג' (ביום זה אוטובוס העברה לשדה)  

 התוכנית כוללת: 

 • טיסות בינלאומיות תל אביב מדריד, מדריד תל אביב - אל על/איבריה/אייר אירופה

 • מלון ברמת תיירות טובה

 • אוטובוס תיירים נוח לביצוע התוכנית (לפי המופיע בגוף התוכנית)

 • ביקור באתריה המרכזיים של מדריד על פי התוכנית

 • פארק ריטארו וברחובות העיר

 • כניסה למוזיאון הפראדו

 • ביקור בעיר טולדו

 • ביקור בערב באזור הברים

 • כניסה לבית הכנסת בטולדו – "אל טרנזיטו" + סנטה מריה לה בלאנקה  

 • ביקור בעיירה ארנחוס + רכבת צ'וצ'ו לסיור בגנים

 • ביקור בסגוביה

 • מופע פלמנקו  שמתקיים במבנה אוטנטי נוסח מורי

 • סיור רגלי דרך פיאצה דל סול, מאיור, וילה, ארמון המלך, אוריינטה, האופרה  שוק סן מיגל

 • ביקור באצטדיון ESTADIOSANTIAGO BERNABÉU

 • מדריך ישראלי צמוד מטעם רגב טורס המכיר את היעד (אבי מגוז/בת)

 • על בסיס ארוחות בוקר

 

התוכנית אינה כוללת:

 • ביטוח אישי וביטוח מטען

 • טיפ למדריך הישראלי (מומלץ 4 יורו לאדם ליום)

* הסיור מותנה במינימום 30 משתתפים

דוגמת טיסות : טיסות אל על 05:55 נחיתה 10:15 חזור מדריד: 22:50 נחיתה 04:30 (1+)

 

דוגמת מלון (או דומה לו) : HOTEL-Catalonia Gran Vía Gran Vía, 9, Madrid Centre, 28013 Madrid, Spain**** City

bottom of page