אודות רגב טורס

רגב טורס -  בהנהלת בת רגב 

למי שמחפש סטנדרטים של איכות בכל הפרמטרים של הטיול/השתלמות  : בהדרכה, ברמת מלונות, ברמת מטיילים, בגודל הקבוצות בגסטרונומיה - רגב טורס סטנדרטים שטרם חוויתם - שאלו את מי שכבר נסע או בקרו באתרנו לקראו ביקורות.  

רגב טורס - מארגנת טיולים מאורגנים במתכונת טיולי איכות, ברמת טיולי VIP , טיולים לקבוצות סגורות, נסיעות השתלמות מקצועיות, ושרותי לנוסע עצמאי במגוון יעדים בעולם. הטיולים שלנו הם למי שמחפש טיול איכותי יותר! מהנה יותר! המעניק תמורה לכספכם !

אז למי נועדו הטיולים שלנו? לנוסעים המעוניינים לטייל בטיול מאורגן בקבוצות איכותיות המתפתחות לקשרי חברות, לנוסעים שהם חובבי תרבות אומנות ואדריכלות; ולנוסעים שאינם מחפשים בהכרח את הטיול הזול ביותר בשוק;  אצלנו לא מתאכזבים !!! לא מהדרכה! לא מאיכות מלון! לא מהיחס האישי! ולא מתכנית טיול ! 

הנוסעים שלנו: 

הנוסעים שלנו הנם נוסעי איכות של רגב טורס שהפכו ברבות הימים לנוסעי בית וזוכים אצלנו ליחס אישי ולמענה אישי לכל צורך , הנוסעים החדשים  מגיעים אלנו דרך חברים, אלו נוסעים המעוניינים להבטיח את איכות הקבוצה בה הם משתתפים , נוסעים שמטרתם היא לחוות חוויה משותפת איכותית - נוסעים המבקשים לנסוע עם חברי קבוצה המוכרים להם ושהפכו כבר לחברי איכות  ממגוון טיולים  נוסעים שלא מחפשים טיול הכי זול אלא בטיול המעניק להם חוויה מושלמת בתוכנית איכות שתעניק להם תמורה מלאה למחיר ששילמו .

הטיולים שלנו ונסיעות ההשתלמות נועדו לנוסעים המבקשים לנסוע בטיול מאורגן בסטייל, עם רמת מלונות איכותית וגסטורנומיה משודרגת, כמו כן לכאלה אשר מעוניינים להשתתף בטיולי איכות עם הדרכת עומק ולהכיר את היעד באיכות הטובה ביותר , בטיולים בהם אין סיורי בחירה, ואין ימים חופשיים , בהם ההנאה של הנוסע עומדת בראש וראשונה  בסדר מעיינה של חברתנו. 

כל זאת עם מחירים הוגנים המספקים לנוסע תמורה מלאה .

אנחנו כאן בשבילכם - נוסעי רגב טורס הוותיקים והמצטרפים החדשים , אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לצרפכם בין נוסעינו .

טיילו עמנו ותחוו חוויה של טיול מאורגן באיכות על

נשמח לראות אתכם בין נוסעינו

רגב טורס -  טיולי איכות מאורגנים ברמה שטרם הכרת

 
 
 
 
 

להזמנות

03-9515051

אימייל

hello@regevtours.co.il 

רגב טורס
טיולים ברמה אחרת
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
הצטרפו אלינו גם ברשתות החברתיות

© 2017 רגב טורס - טיולים מאורגנים לחו"ל - נסיעות השתלמות מקצועיות - דילים וחופשות בארץ ובעולם