מנכלית ומדריכה ראשית 
 

19731974_10214161754267360_3132978829218424680_n_edited_edited.jpg

חיה סיני -  שיווק קבוצות 

Working at Home
חיה- תמונת פרופיל וואטספ (002).jpg

דניאל שדה שיווק קבוצות 

,הצוות המקצועי שלנו יעניק לכלל הנוסעים, יחס אישי חווית שרות שטרם הכרתם 

 אנו זמינים ללקוחותינו תמיד

רגב טורס, טיולי איכות, גיאוגרפיים במחיר הכי משתלם!  בהנהלת בת רגב 

 רגב טורס היא סוכנת נסיעות המארגנת טיולי איכות גיאוגרפיים, בסטנדרטים גבוהים בכל הפרמטרים של הטיול/השתלמות  : בהדרכה, ברמת מלונות, ברמת מטיילים, בגודל הקבוצות בגסטרונומיה - רגב טורס סטנדרטים שטרם חוויתם - שאלו את מי שכבר נסע או בקרו באתרנו - וקיראו את חוות הדעת- רגב טורס, חברת נסיעות המומלצת עבורך על ידי כלל נוסעינו החוזרים .  

אז למי נועדו הטיולים שלנו? לנוסעים המעוניינים לטייל בטיול מאורגן  לקבל יחס אישי ומענה זמין תמיד, לטייל בקבוצות איכותיות המתפתחות לקשרי חברות, לטייל עם נוסעי איכות שהם חובבי תרבות אומנות ואדריכלות; ולנוסעים שאינם מחפשים בהכרח את הטיול הזול ביותר בשוק;  אצלנו לא מתאכזבים !!! לא מהדרכה! לא מאיכות מלון! לא מהיחס האישי! ולא מתכנית טיול ! 

נוסעינו הנם נוסעי איכות  שהפכו ברבות הימים לנוסעי בית וזוכים אצלנו ליחס אישי ולמענה אישי לכל צורך בכל זמן ובכל שעה . אנחנו זמינים ללקוחותנו 24/7 שעות בשבוע.   

אנו מספקים ללקוחותינו  רמת מלונות איכותית ומכובדת  וגסטורנומיה משודרגת,  אנו מקפידים על הדרכה מקצוענית  בטיולים בהם אין סיורי בחירה, ואין ימים חופשיים ותוכנית הטיול בנויה כך שתפגיש את המטייל עם החוויה הכי כפית ביעד , בכל תכנון טיול- ההנאה של הנוסע עומדת בראש וראשונה  בסדר מעיינה של חברתנו. 

כל זאת עם מחירים הוגנים ביותר בשוק זה! אין אנו שואפים להציע את הטיול הכי זול ליעד אלא את הטיול האיכותי ביותר ביעד במחיר ההוגן ביותר . 

אנחנו כאן בשבילכם - נוסעי רגב טורס הוותיקים והמצטרפים החדשים , אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לצרפכם בין נוסעינו .טיילו עמנו ותחוו חוויה של טיול מאורגן באיכות על.

 

  ! רגב טורס -  טיולי איכות גיאוגרפיים , מאורגנים  במחיר הכי משתלם, ברמה שטרם הכרתם