אודות רגב טורס

 

רגב טורס -  בהנהלת בת רגב 

למי שמחפש סטנדרטים של איכות בכל הפרמטרים של הטיול/השתלמות / חבילות סקי : בהדרכה, ברמת מלונות, ברמת מטיילים, בגודל הקבוצות בגסטרונומיה - רגב טורס סטנדרטים שטרם חוויתם - שאלו את מי שכבר נסע או בקרו באתרנו לקראו ביקורות.  

רגב טורס - מארגנת טיולים מאורגנים במתכונת טיולי איכות, ברמה שאפשר לקרוא לה טיולי VIP , טיולים לקבוצות סגורות, נסיעות השתלמות מקצועיות, ושרותי לנוסע עצמאי במגוון יעדים בעולם.

למי שמחפש יותר מסתם טיול : הטיולים שלנו הם למי שמחפש משהו  איכותי יותר! מהנה יותר! המעניק תמורה לכסף שלכם ! אתם רגילים לכך שלפני הרשמה מבטיחים לכם עולמות! אבל אחר כך יש הרבה מידי הפתעות לא נעימות ?! אז זהו !!!!שאצלנו זה ממש לא !!! ועל אף כל מה שתקראו להלן מטה,  מחירי הטיולים שלנו הם הרבה יותר מהוגנים !!!! אנחנו מספקים הכי טוב במחיר הכי הוגן !. אז למי נועדו הטיולים שלנו?  הטיולים שלנו נועדו עבור נוסעים המעוניינים לטייל בטיול מאורגן בקבוצות איכותיות המתפתחות לקשרי חברות,  הטיולים שלנו נועדו לנוסעי איכות שאינם מעוניינים למצוא את עצמם  כך פתאום  עם קבוצות ענק של 45-48 איש  מה שמבזבז עבורם הרבה מאוד זמן יקר במהלך הטיול ומקשה על ההנאה ; הטיולים שלנו מכוונים לנוסעים המעוניינים לשהות ברמת מלונות מכובדת ומהנה ואף פעם לא במלון נמוך ברמת חדריו והפסיליטיז שלו;  הטיולים שלנו נועדו למי שמעוניין לאכול במסעדות ראויות ועם רמת ארוחות שלא תותיר אתכם רעבים או סובלים במהלך הטיול ; הטיולים שלנו נועדו עבור מטיילים המעוניינים  בתכנית טיול ייחודית המספקת את המיטב ממה שניתן לראות ביעד ולאו דווקא מה שפופולרי או סטנדרטי בקרב חברות;  אצלנו לא תיתקלו בתכנית של טיול משעמם או בתכנית שמתוכננת בצורה לא מקצועית או"עקומה" המבזבזת לנוסע זמן יקר ואיכותי;  הטיולים שלנו נועדו לנוסעים המעוניינים לראות יותר ולקבל הדרכה מעמיקה ביעד המתויר ; לנוסעים שהם חובבי תרבות אומנות ואדריכלות;  ולנוסעים שאינם מחפשים בהכרח את הטיול הזול ביותר בשוק;  אצלנו לא מתאכזבים !!! לא מהדרכה! לא מאיכות מלון! לא מהיחס האישי! ולא מתכנית טיול ! כי אנחנו לא מוציאים  טיולי חוברת או  טיולי סדרה ; זה מאפשר לנו תמיד לשפר את התכנית לטובת הנוסע  כמו כן כל טיול יוצא רק פעם פעמיים בשנה -בתקופה הטובה ביותר המתאימה ליעד (העונה היפה ביותר במזג האויר הנוח ביותר/ פסטיבלים/ אירועים מיוחדים המתקיימים באותה תקופה ביעד ועוד ) אז אם אתם מזהים את עצמכם כנוסעים המעוניינים בכל אלו - הגעתם למקום היחיד והנכון שיבטיח לכם כל זאת - שאלו את  הנוסעים הוותיקים והאיכותיים שלנו והם כבר יספרו לכם  איך נראה טיול ברגב טורס/ או קראו את הביקורות באתרנו .  

הנוסעים שלנו: הנוסעים שלנו הנם נוסעי איכות המגיעים אלנו דרך חברים, אלו נוסעים  המעוניינים להבטיח את איכות הקבוצה בה הם משתתפים , נוסעים שמיצגים אותנו ואת הטיול בכבוד,  שכל מטרתם היא לחוות חוויה משותפת איכותית - נוסעים המבקשים לנסוע עם חברי קבוצה המוכרים להם ושהפכו כבר לחברים איכותיים מזמן ... (בלי הפתעות לא נעימות)  ממגוון טיולים  ושאתם כיף להם לחזור ולטייל שוב , נוסעים שלא מבקשים לנסוע בטיול הכי זול אלא בטיול המעניק להם חוויה מושלמת בתמורה מלאה למחיר ששילמו .

כיצד מצטרפים אלנו: החברים המצטרפים לקבוצות שלנו, מצטרפים בעקבות חברים אחרים שממליצים להם על איכות הטיולים שלנו- היות ואין יותר טוב מחבר שהיה בטיול וממליץ לחבר אחר ... בדרך זו אנו מבטיחים כי כלל הנוסעים שלנו הינם נוסעי איכות המעוניינים לצאת בטיול מאורגן  להנות עם חברים ומחברתם של מטיילי איכות , וקבוצות נוסעים איכותית של מטיילנו הותיקים והחדשים כדי שהטיול יהיה חוויה מושלמת, כי אצלנו המטיילים הם כמו משפחה אחת גדולה 

הטיולים שלנו ונסיעות ההשתלמות נועדו לנוסעים המבקשים לנסוע בטיול מאורגן בסטייל, עם רמת מלונות איכותית וגסטורנומיה משודרגת, כמו כן לכאלה אשר מעוניינים להשתתף בטיולי איכות עם הדרכת עומק ולהכיר את היעד באיכות הטובה ביותר , בטיולים בהם אין סיורי בחירה, ואין ימים חופשיים , בהם ההנאה של הנוסע עומדת בראש וראשונה . 

כל זאת עם מחירים הוגנים המספקים לנוסע תמורה מלאה .

אז אם אתה: מחפש טיול איכות בסטייל, רמת מלונות גבוה, ארוחות איכותיות יותר ממה שמקובל בטיול מאורגן, הדרכת עומק, וטיול שיבטיח את התמורה לכספך אתה/את מוזמן/נת לפנות אלינו ונשמח לצרפכם בין נוסעינו ... 

מטרת הטיולים שלנו:

מסלול מתוכנן: ברגב טורס הצבנו לנו למטרה להבטיח טיול מתוכנן ביעילות רבה במתכונת ימים מלאים, תוך ניצול מרבי של הזמן.  

מסלול איכותי: ברגב טורס הצבנו לעצמנו אתגר להשקיע רבות בתכנון ובנית כל מסלול ומסלול כך שנוכל להציע לנוסעינו את המסלול האיכותי ביותר ביעד המתוייר.

שילוב האתרים החשובים והמתחדשים ביעד: ברגב טורס הצבנו לעצמנו למטרה להציע לנוסעים של שלנו תוכנית המשלבת את האתרים החשובים והיפים ביותר באותו יעד בתוכנית דינמית מתחדשת כל שנה ושנה בהתאם לחידושים ולאתרים המתחדשים באותו יעד.

רמת הדרכת עומק בכל טיול וטיול: ברגב טורס מטרתנו להעניק לנוסע רמת הדרכה מעמיקה, מקצועית, מעניינת שהופכת את הטיול לא רק לחוויה תיירותית אלא גם לחוויה תרבותית אצלנו לא רק מטיילים ביעד אצלנו גם חווים את ההיבט התרבותי חברתי של המקום.

מלונות: ברגב טורס אנו מקפידים לארח את נוסעינו במלונות ברמת תיירות טובה, במיקום נוח עד כמה שאפשר ביעד זה כמובן בהתייחס למחיר הטיול המוצע)

גמישות: רגב טורס מארגנת גם טיולים מאורגנים בקבוצות סגורות או בקבוצות חברים מתגבשות, אנו מאפשרים גמישות בתאריכי היציאה, במספר הימים, בקביעת מסלול התוכנית והתאמתו לצרכי הלקוח.

טיולים עומק גיאוגרפיים: רגב טורס מציעה ללקוחותיה טיולים מתוכננים ביעילות, בהדרכת עומק גיאוגרפית וחוויה תרבותית היסטורית מושלמת בכל טיול וטיול.

השתלמויות מקצועיות:  רגב טורס מארגנת השתלמויות מקצועיות, איכותיות ומעניינות בתחומים מקצועיים מגוונים תוך שילוב תוכנית טיול מעניינת באתרים החשובים של אותו יעד.

טיילו עמנו ותחוו חוויה של טיול מאורגן באיכות על.

נשמח לראות אתכם בין נוסעינו.

רגב טורס -  טיולי איכות מאורגנים ברמה שטרם הכרת.

להזמנות

03-9515051

אימייל

hello@regevtours.co.il 

רגב טורס
טיולים ברמה אחרת
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
הצטרפו אלינו גם ברשתות החברתיות

© 2017 רגב טורס - טיולים מאורגנים לחו"ל - נסיעות השתלמות מקצועיות - דילים וחופשות בארץ ובעולם